ďż˝esky  |  English

NOVINKY

13. 12. 2011 CAC Kassel 10.12.2011PŘIPRAVUJEME VČETNĚ VIDEÍ


dalmatin-aida ( DOLE JIŽ VIDEO tř. mladých psi + tř. šampionů feny – CAC KASSEL )


dalmatin-aida
dalmatin-aida

dalmatin-aida


Atillio poprvé ve třídě mladých – a jako nejmladší v konkurenci 8 psů získává res.JCAC,
zahajuje tak cestu za titulem německého junior šampiona VDH a DDC !!

Argi v konkurenci 9 fen získává nejvyšší ocenění ve třídě mladých !

Aida ve třídě šampionek 5/5 získává další res.CAC , v konkurenci dánských a francouzských šampionek :-)


dalmatin-aida
 


dalmatin-aidadalmatin-aida

04. 12. 2011 CACIB WELS 3 - 4.12.2011 ( KLIK )dalmatin-aida
PŘIPRAVUJEME  – VIDEA UVNITŘ ( klik na nadpis )


 
CACIB WELS (A) 4.12. – ATILLIO – velmi nadějný, ARGIA – velmi nadějná a oba opět postup do odpoledni soutěže o nejlepši dorost – na soutěž jsme ale nečekali :-), AIDA ( třida čestná) – Výborna 1, CACA a stojí tak těsně přede dveřmi šampionátu Rakouska !!! 
CACIB WELS (A) 3.12. – ATILLIO – velmi nadejny, ARGIA – velmi nadejna a oba postup do odpoledni souteze o nejlepsi dorost :-), AIDA ( trida cestna) – vyborna 1, CACA !!! 


dalmatin-aida

dalmatin-aida

26. 11. 2011 KV DALMATIN KLUBU VIDEO NÍŽE

dalmatin-aida


VÝSLEDKY – ZDE KLIK

FOTO ( ch.s. Royal Stuart, JÍRA a i naše :-) KLIK ZDE
......"SKÁČEME TADY KOLEM VÁS JAK DEBILOVÉ "............­.......

(Toto si vyslechli zkoprnělí majitelé našich pejsků z úst paní předsedkyně DK, když jsem neakceptovala její názor jít si stěhovat nábytek.......)
dalmatin-aidadalmatin-aidaProžili jsme nádherný a velmi úspěšný den díky setkání s majiteli našich pejsků. Naši kluci si v konkurenci pěti rozdělili první tři místa mezi sebou.


Miuška a Andýsek měli svoji premiéru se svými páníčkami a naprosto nás uchvátili a moc jim gratulujeme, jak tu svoji premiéru zvládli !!!
Jsme na vás všechny moc pyšní !!!


Současně bych se chtěla všem majitelům našich štěňátek omluvit za organizaci výstavy, kterou pořádal Dalmatin klub.

Dalo se předpokládat, že velmi těžko budou moci být vystavovatelé se svými pejsky koncem listopadu venku a bylo předem jasné, že je přihlášeno 62 dalmatinů.

Prostor byl rozdělěn na výstavní kruh a před kruhem a za kruhem byly velikostí 2 stejné prostory, které tvořily, tak max. 1/2 prostoru kruhu. Předpokládali jsme , že oba prostory jsou volné pro vystavovatele, tak jsme se utábořili.

Asi po 10 minutách jsme byli upozorněni předsedkyní Dalmatin klubu, že tento celý jeden prostor je pouze pro psy výboru DK a že se máme přesunout do druhého prostoru, který byl zvětší částí zastaven stoly a židlemi a že si tento nábytek máme teda sami vystěhovat !!!Opravdu jsem nevěřícně koukala a myslela jsem, že špatně slyším.
A když paní předsedkyně DK s naprosto vážnou tváří sdělovala manželům Šlapalovým, kteří jsou již v důchodovém věku, že si tam mají také sami vystěhovat nábytek, aby si našli pro sebe místo, tak jsem opravdu KV chtěla opustit !!! A OPRAVDU JSEM SE STYDĚLA !!! Vzpomněla jsem si na knihu B. Němcové " V zámku a podzámčí ".

Utábořili jsme se tedy venku a nenechali si zkazit náladu ! Odměnili nás naši dalmatínci, kteří si vedli všichni opravdu skvěle. Kluci nedali šanci konkurenci a Miuška měla svoji premiéru s páníčkem a byli opravdu úžasní !!!

Všem moc gratulujeme a ještě jednou se moc omlouváme za organizaci výstavy !!

Již jen drobný detail byl, že jako vždy výstava začala s půl hodinovým zpožděním než bylo uvedeno v propozicích. Pan rozhodčí Ameis jen bezradně seděl a čekal, kdy se začne. Jak je známo, Němci jsou zvyklí na přesnost a výstavy v Německu opravdu začínají přesně zejména výstavy klubové !

ATILLIO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
rozhodčí: M. Ameis (D)
třída: dorost

VEMI NADĚJNÝ 1 (5/5)
 


dalmatin-aida


ANDINO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
rozhodčí: M. Ameis (D)
třída: dorost

VELMI NADĚJNÝ 2 !! (5/5)

Anetka s Andýskem jsou v kruhu již naprosto sehraný tým ! Moc jim oběma gratulujeme !


dalmatin-aidaARGO DI ASSONANZA


dalmatin-aida
rozhodčí: M. Ameis (D)
třída: dorost

VELMI NADĚJNÝ 3 !! (5/5)


Tomáš s Archiem si vedli také skvěle ! Gratulujeme oběma bráškům k dalším úspěchům !


Výkonu Archieho si obzvlášť velmi ceníme, nebotˇna KV šel po měsíční pauze bez jakéhokoliv výstavního tréninku ! Důvodem toho byl jeho pád z vysoké zídky s neštˇastným došlápnutím a byl z toho měsíc omezeného pohybu na vodítku, což při jeho pohybové aktivitě bylo opravdu utrpení ! Proto také Archie nemohl jet na CACIB do Lucemburska a do Metz, jak jsme měli v plánu.
Přesto svoji prezentaci zvládl velmi dobře a odnesl si moc pěkný posudek .
Ode dneška ( 29.11.) už má od pana doktora povolený volný režim a může začít tedy pilně trénovat do třídy mladých :-) a my se na ten trénink moc těšíme, protože Archie opravdu umí stát excelentně :-)


dalmatin-aida

AMIA DI ASSONANZA

dalmatin-aida
rozhodčí: M. Ameis (D)
třída: dorost

NADĚJNÁ 2 !! (2/2)

A takto skvěle se prezentuje Miuška s panem ing. Šlapalem ! Oba stáli poprvé ve výstavním kruhu a byli úžasní !! Moc moc gratulujeme !!

 

dalmatin-aida

25. 11. 2011 ARIS DI ASSONANZA v Německu - ve věku 8 měsíců

ARIS DI ASSONANZA v Německu – nové foto 8 měsíců ZDE – KLIK

dalmatin-aida
 

06. 11. 2011 JSI STÁLE V NAŠICH SRDCÍCH !


dalmatin-aida


AIDA VĚČNÉ SLUNCE,
(*7.11.1995 – +24.1.2008)JSI STÁLE V NAŠICH SRDCÍCH,

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME !

dalmatin-aida

dalmatin-aida

 

01. 11. 2011 ANDINO DI ASSONANZA JIŽ MÁ SVOJI NOVOU RODINU


ANDINO DI ASSONANZA JIŽ MÁ SVOJI NOVOU RODINU.

Je to asi osud ! Andýsek našel svoji rodinu u páníčků, kteří od nás od samého začátku chtěli štěňátko pejska černě tečkovaného, ale v té době jsme už neměli žádného volného. Jakmile se objevilo oznámení, že Andýsek hledá novou rodinu, tak se nám hned ozvali…

Andy se výborně adaptuje v nové rodině u Anetky a Pavla a tvoří skvělou dvojku se svým kamarádem Rony !VÍCE INFO KLIK ZDE

ANDY ve své nové rodině

GALERIE KLIK ZDE  – přidány fotky z jejich užasné zahrady a z prvních dnů ANDYHO u nich


dalmatin-aida

dalmatin-aida

 

16. 10. 2011 BUNDESSIEGERAUSSTELLUNG DORTMUND VIDEO JIŽ NÍŽE


dalmatin-aidaATILLIO DI ASSONANZA

( třída Dorost )

VELMI NADĚJNÝ 2 !! (5/5)ATI v 7 měsícíh již zvládá suverénně prezentaci na takových prestižních výstavách jako je Bundessieger Dortmund.
Posuzovala specialistka na dalmatiny paní Silvia Jäckel ( D) a Ati si od od ní odnesl opravdu úžasný posudek !! a taky boj o první místo mezi Atim a jeho konkurentem byl opravdu velmi těsný :-), tak to i sama paní rozhodčí komentovala.

Posudek: w/b hubsche Typ, schone Tupfelung recht gleichmäßig verteilen, dunkles Pigment, sehr schoner Kopf, schone Oberlinie, korrekte Brusttiefe, VH und HH korrekte gewinkelt, schone Gangwerk, freundlich, Vorzuglich vorgestellt.

Překlad: bílo- hnědý, krásný typ, pěkné tečkování správně rovnoměrně rozmístěné, tmavý pigment, velmi pěkná hlava, pěkná horní linie, správná hloubka hrudníku, správné úhlení předních a zadních končetin, pěkný pohyb, přátelský, výborně předvedený.

Jak bude vidět níže na videu, tak v momentě kdy jsme s Atim v kruhu běhali o pořadí, tak najednou vbíhá do kruhu zcela volně dalmatin a přidává se společně s námi zvesela a sebevědomě do běhu v kruhu.

Během krátké chvíle díky Atimu , který začal vesele za dalmatinkou poskakovat , zjišťuju, že ona dalmatinka není přeci nikdo jiný než naše Aida, která se sama dostala ze zavřené látkové boudy, čemuž dodnes nerozumím, jak to dokázala…

Nevěřícně koukám, že Zdeněk si naprosto v klidu dál natáčí, aniž by reagoval na vzniklou situaci a Aidu si odvedl. Okolí se dobře baví a já už jen zcela bezmocně kříčím na Zdeňka z kruhu a gestikuluju, že je to přeci naše Aida :-).

Naštěstí než se vzpamatoval, tak Aidu z kruhu odchytli známí, kteří hned pochopili, cože se to vlastně děje…

To je také důvod, proč na videu není vidět, jak dlouhé vlastně bylo rozhodování mezi Atim a jeho konkurentem o první a druhé místo, protože se řešila naše Aidinka :-) , ale chytl se aspoň závěr :-))


dalmatin-aida
 

dalmatin-aida
.


DOLCE VITAS AIDA

(třída: Šampionů)

VÝBORNÁ !! (13/13) – v silné konkurenci šampionek předních německých chovatelů, chovatelů z Francie, Holandska a Norska.
 13. 10. 2011 ARIS DI ASSONANZA v Německu a AMIA DI ASSONAZA v Třešti ( Cz) - ve věku 7 měsíců

Těšíme se z pravidelných informací o Arískovi.

Jeho panička Dana je s námi v pravidelném kontaktu a Aríska si moc chválí, ikdyž samozřejmě umí i lumpačit. Ale na druhou stranu to znamená, že je to " správný kluk " :-). A jak je vidět z galerie Aríská, má se tam opravdu moc moc dobře !!!

GALERIE ARÍSKA ZDE – KLIK
dalmatin-aida
.
Také moc děkujeme rodině Šlapalových, kteří nám pravidelně zasílají nádherné fotečky naší Mii a ze kterých je na první pohled vidět v jaké lásce a ohromné péči tam Miuška vyrůstá. Těšíme se až ji zase uvidíme. Miuška se již také připravuje na výstavy :-)

GALERIE MIUŠKY ZDE – KLIK
 dalmatin-aida

08. 10. 2011 CACIB ROSTOCK (D) + CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ) info níže , podrobnosti v přípravě

CACIB ROSTOCK (D)

dalmatin-aida
rozhodčí Dr. Milivoje Urosevic (SR)


Aida i Ati obstáli dnes pod přísným okem pana rozhodčího – Dr. Milivoje Urosevice (SR), kde z 32 dalmatinů pouze 18 dostalo nejvyšší ocenění ( nešetřilo se ani známkou dobrý ! ). Při závěrečné gratulaci mi pan rozhodčí řekl …" VELMI PĚKNÝ PES …"


dalmatin-aida
ATILLIO DI ASSONANZA

dalmatin-aida

třída: dorost

VEMI NADĚJNÝ 1

Gratulujeme jeho páníčkovi Tomášovi a děkujeme, že nám Atiho svěřil na takovou dálku !! Teď už odpočívá doma s bráškou :-)

dalmatin-aida
 ICH. DOLCE VITA ´S AIDA

dalmatin-aida
třída: šampionů (5/5)

VÝBORNÁ 3 – v silné konkurenci ostřílených německých VDH šampionek :-)

dalmatin-aida

 

CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ)dalmatin-aidadalmatin-aida rozhodčí M. Václavík
ANDINO DI ASSONANZA
dalmatin-aida

třída:dorost

VEMI NADĚJNÝ 1


Moc gratulujeme Lucy !!! Udělali jste nám velkou radost, že jste potvrdili své kvality pod přísným okem pana Václavíka :-) a opět vyhráli v konkurenci !!
 dalmatin-aida

24. 09. 2011 BUNDESSIEGER TULLNpřipravujeme

dalmatin-aidadalmatin-aida


Máme za sebou trochu smolný víkend :-(
V pátek jsme vyrazili na CACIB do Tullnu, samozřejmě ještě bez Aidy, která ještě hárá.

Již sama cesta byla komplikovaná, protože jsme stáli hodinu na D1 kvůli bouračce. Ale dojeli jsme ještě včas, takže jsme pospíchali po ubytování v hotelu ještě vyvenčit naše prcky – Archieho a Argi.

V dobré vůli jsme je nechali řádit, dle jejich libosti a aktivitě jim vlastní !

No a druhý den jsme sklízeli plody naší dobré vůle :-(

Archie měl již špatnou noc na hotelu, kdy byl vzhůru od 3 ,00 hodin ráno a dle toho vypadal i jeho následující výstavní den. Neměl naprosto chuť se vystavovat a tak i když si odnesl excelentní exterierový posudek a panu rozhodčímu se opravdu líbil, tak si odnesl pouze nadějnou. Na jeho obranu, ale musím říci, že se takto předvedlo i pár psů mnohem starších, které to stálo také hodnocení – a to jak ve psech šampionech , tak i ve tř. čestné u interšampiona. Tak to je pro něho trochu polehčující okolnost :-).

Věřila jsem, že Argie svoji prezentaci zvládne lépe. Ale bohužel. Po prvním kolečku běhu nás pan rozhodčí zastavil, že Argi kulhá na levou zadní ( následek řáděhí s bráškou den předtím večer ) a tak jsme se společně domluvili, že napíše Argi pouze posudek bez ocenění. Posudek si odnesla opravdu moc pěkný a pan rozhodčí litoval jejího kulhání.

A JAKÉ JE MOJE HODNOCENÍ ? : ..... " PROSTĚ DEN BLBEC !! " :-))

Trochu smutní jsme opouštěli Tulln, ale je to další zkušenost a doufáme, že se vše zase v dobré obrátí. Na druhou stranu třída dorostu, ve které teprve začínají, je právě pro to, aby naše prťata získala co nejvíce zkušeností než nastoupí do tříd, kde již půjde o tituly ! A jak je vidět, tak i my se stále učíme a děláme hloupé chyby !

Ale obratˇme list :-) .

Naši prckové opravdu nezahálí, dochází na poslušnost i výstavní výcvik, jezdí odděleně metrem a MHD, kde budí pozornost a obdiv cestujících :-) a ČEKÁ NÁS OPRAVDU ZAJÍMAVÝ VÍKEND…NECHTE SE PŘEKVAPIT :-)

20. 09. 2011 ARIS DI ASSONANZA v Německu - ve věku 6 měsíců


ARIS DI ASSONANZA ( nové foto ve věku 6 měsíců)  – KLIK ZDE


 dalmatin-aida

17. 09. 2011 CAC BRNOpřipravujeme


rozhodčí : Věra Dvořáková

Naše mrňata mají za sebou další výstavní trénink – tentokráte národku v Brně. Tuto výstavu jsem hlásila jen proto, že jsem předpokládala, že zde bude soutěž o nejlepší dorost, teprve na samotné výstavě dle katalogu jsem zjistila, že to tak není !

Mrňata jela tentokráte bez Aidy, protože ta nám začala v pondělí hárat .

A jak se nám tedy na výstavě dařilo ?

Archie ( Argo ) se paní rozhodčí moc líbil, řekla …" TO JE OPRAVDU NÁDHERNÝ PES !.."
Udělalo nám to velkou radost :-) a odnesl se známku velmi nadějný 1.

U naší Argi jsme po zkušenostech v Německu tentokráte upřednostnili, aby se v kruhu cítila dobře a proto jsem ji prezentovala se volno, tedy bez mých nějakých velkých úprav . Náš záměr vyšel na 100% , protože Argi se v kruhu prezentovala skvěle a výborně se mnou spoluracovala, což je pro nás nyní hlavní věc.
Paní rozhodčí ji ohodnotila známkou nadějná 1, což není momentálně ani tak důležité, protože Argi je v růstu a je tedy normální, že v tomto věku nejsou všechny parametry vyrovnané ( někdy více někdy méně ) .

Nejdůležitější bylo, že prckům se výlet moc líbil, užili si to v Brně již od pátku, na hotelu se chovali vzorně, takže mají další zkušenosti s cestováním, což se jím bude v následujících dnech velmi hodit :-)

ARGO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : dorost

VELMI NADĚJNÝ 1
Posudek: mladý pes , pěkná hlava, tmavé oko, výborný hřbet, přední i zadní končetiny výborně zaúhleny, výborná povaha, dobře se prezentuje.

dalmatin-aida


ARGIA DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : dorost

NADĚJNÁ 1

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

15. 09. 2011 Klubová výstava ve Vohringenu ( Německo ) - 11.9.2011Připravujeme fotky a video


dalmatin-aidadalmatin-aidadalmatin-aidarozhodčí : MUDr. R. ZACHOVÁ ( CZ )Na tuto výstavu jsme se těšili ze dvou důvodů. Jednak na naše známé, které jsme 3/4 roku neviděli a jednak na posuzování dr. R. Zachové, které si moc vážíme z důvodu její vysoké odborné úrovně, profesionality a objektivnosti.

Prožili jsme nádherný slunečný den s neopakovatelnou atmosférou, kterou lze jen těžko slovy popsat. Kromě našich starých dobrých známých jsme poprvé osobně poznali i některé přátelé z FB. Mnoho lidí se přislo podívat na naše " malé " puntiky a opravdu se moc líbili. Atilia si dokonce někteří rovnou chtěli odvézt domů, ale to jsme samozřejmě nedovolili :-)

Organizace výstavy byla na špičkové úrovni včetně občerstvení.

Ati, Argi a Aida si odnesli moc pěkné posudky. U Atiho a Aidy bylo vyzdviženo navíc jejich perfektní předvedení.

Naše Argi zřejmě přechází do puberty a tak by si prezentaci v kruhu nejraději řídila ona sama :-) Proto se zatím v kruhu neprezentuje tak, jak to opravdu umí, což nás trochu mrzí, ale vše má svůj čas. Abych nebyla ale nespravedlivá, tak ji musím moc pochválit jak v klidu již ukazuje zuby, což byl ještě v Bratislavě velký problém, takže pokroky se opravdu dostavují. Nyní u ní začínáme upřednostňovat výcvik v poslušnosti, aby pochopila, že páníček není ona sama, ale ten kdo je na druhém konci vodítka :-) Tak nám držte palečky !!

DOLCE VITA´S AIDA

dalmatin-aida
třída : ŠAMPIONŮ (4/4)

VÝBORNÁ 2, res. CAC VDH/ res. CAC DDC club
Aida se předvedla opravdu perfektně a z jejího 2. místa v konkurenci 3 německých šampionek jsme měli opravdu velikou radost a doufáme, že tím prolomila dosavadní smůlu po mateřství a že naváže na sérii báječných úspěchů těsně před krytím. Tak se nechme překvapit, protože příležitostí k tomu bude mít dost a dost.

dalmatin-aida


ATILLIO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : dorost

VELMI NADĚJNÝ 1

dalmatin-aida


ARGIA DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : dorost

VELMI NADĚJNÁ 1
 dalmatin-aida

28. 08. 2011 CACIB Mladá Boleslav


CACIB MLADÁ BOLESLAV (CZ) (27.8.2011)

dalmatin-aidadalmatin-aida rozhodčí: Jean Claude Klein ( F )


VÝSLEDKY ZDE

Naše omladina absolvovala poslední výstavu ve tř. štěňat a také naposledy všichni sourozenci v jedné třídě což bylo pouze z důvodu tréninku. Od tedˇbudou již jezdit rozděleně po celé Evropě :-). Plán výstav do konce roku je již hotov pro každé štěňátko individuálně.

Po nevydařené nedělní Bratislavě jsme byli velice napnuti, jak to naši puntíci zvládnou.
Měla jsem i obavy z francouzského rozhodčího, bála jsem se stejného přístupu, který jsme zažili u francouzského rozhodčího v Bratislavě.

Musím říct, že jsem byla velice mile překvapena profesionálním přístupem pana Jean Claude Kleina a i jeho pečlivým posudkem našich prcků.

Výsledkem jeho přístupu bylo to, že naše štěňata zvládla v pohodě prohlídku zubů a v postoji se všechna prezentovala v tom nejlepším světle, což jim bylo nápsáno i v posudku. V pohybu byl nejlepší Ati a Andy, Archie ( Argo) přestože běhá opravdu krásně se v sobotu rozhodl převážně cválat :-)


za FOTEČKY z výstavy děkujeme J. UHLÍŘOVI, ch.s. DALSEBY, DĚKUJEME MOC :-)
dalmatin-aida( FOTKY DETAIL – klik zde)

dalmatin-aida


ARGI naprosto suverénně ukázala zuby a v postoji se prezentovala velice pěkně, což bylo zdůrazněno i v jejím posudku .
V závěru při předvedení pohybu doplatila na neukázněnost některých dalmatinářu u kruhu. Opakovaně ( jak při jejím nástupu do kruhu , tak při předvedení v pohybu ) došlo 2× přímo u kruhu k hlasitému střetu několika dalmatinů. Poprvé to ustála, podruhé již ne. Samozřejmě se lekla a měla tendenci utíkat z kruhu pryč, takže svůj opravdu pěkný pohyb nepředvedla. I pan rozhodčí to okomentoval, že to byl pro ni velice nežádoucí moment. Jeho přístupu si opravdu velice cením.

Jen lituji, že nemohla jet s námi AIDA , která měla vystoupit ve tř. šampionů. Z rodinných důvodů, manžel nemohl jet se mnou na výstavu ( musel jet náhle do nemocnice za svým otcem ) a zvládnout 3 štěňata a ještě Aidu za podmínek, že mohlo i pršet, jsem opravdu neriskovala. Jakékoliv jiné komentáře a řeči proč Aida nebyla na výstavě jsou opravdu slaboduché :-) .

Zde chci také velmi poděkovat Míle Kelnarové za její pomoc se vším během výstavy a za skvělou společnost. Z této výstavy bohužel nemáme žádnou foto ani videodokumentaci, byli jsme rádi, že jsme zvládli vystavování, tak se omlouváme.


A JAKÝ BYL TEDA PRŮBĚH ?


Po zadání konečného pořadí u kluků k nám pan rozhodčí přistopil a řekl, že určit pořadí mezi prvními třemi bylo pro něho nesmírně těžké, že všichni jsou velmi krásní. Při tom jsme mu sdělili , že to jsou 3 bratři, tak s určitým údivem uznaně pokývl :-))

dalmatin-aida

dalmatin-aida

ANDINO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : štěňat

VELMI NADĚJNÝ 1 (4/4)


POSUDEK: nice masculine head with dark eyes, nice pigment, correct bite, nice front and feet, nice body and neck, nice musculation, nice black tips, nice movement but needs more drive.

dalmatin-aida
.


ATILLIO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : štěňat

VELMI NADĚJNÝ 2 (4/4)


POSUDEK: the colour of the dog is level, correct bite, complete teeth, pigment according to the colour, eyes…, strong bones, nice feet, lot of substance for his age, nice musculation, the dog has nice temperament, showes him self in the best way for his age, nice movement.

dalmatin-aida
.


ARGO DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : štěňat

VELMI NADĚJNÝ 3 (4/4)


POSUDEK: masculine head, correct bite, nice feet, strong bones, the dog has a lot of substance, nice musculation and angulation, showes himself well, nice movement in front, but the movement in general is still puppy.


dalmatin-aida

dalmatin-aida
.


ARGIA DI ASSONANZA

dalmatin-aida
třída : štěňat

VELMI NADĚJNÁ 1


POSUDEK : corect bite, correct pigmentation, dark eyes, correct feets, enough body for her age, she showes herself in the best way, puppy movement.

dalmatin-aida
.


A ZÁVĚREM ?


Byl to pro mě opravdu náročný den po celém pracovním týdnu. Ale s pomocí majitelů našich štěňátek a hlavně Míly jsme vše zvládli. Tato výstava byla hlavně nesmírně důležitá pro Atiho a Argi kteří oba měli za sebou nepřijemný zážitek z Bratislavy. A oba to zvládli excelentně . Máme radost !!

Gratulujeme Lucy a Tomášovi k jejich dalším výstavním úspěchům. Ještě před výstavou jsem Lucy předpovídala, že u fr. rozhodčího má největší šance na vítězství z kluků Andy a to se také potvrdilo :-) .
 

22. 08. 2011 DUOCACIB BratislavaProžili jsme 2– denní horký výstavní víkend v Bratislavě.

První den jsme byli nahoře, druhý den pravý opak. Zatím jen krátké info.

20.8. si Atillio i Argia odnáší z kruhu výborný posudek se známkou VN 1, obě štěňata šla odpoledne do soutěže o nejlepší štěně.

dalmatin-aida A ZDE TENTOKRÁTE EXCELOVAL ATILLIO.
BYL VYBRÁN Z POČTU MINIMÁLNĚ 20 ŠTĚŇAT DO UŽŠÍHO VÝBĚRU MEZI PRVNÍCH ŠEST NEJLEPŠÍCH ŠTĚŇAT VÝSTAVY !!!
( A to od paní rozhodčí, která dalmatiny neposuzuje, o to více si ceníme, že ji Ati zaujal.)


JSME NA NĚHO MOC MOC PYŠNÍ a GRATULUJEME MAJITELI !!


Aida v šampionkách (4/4)si odnesla výbornou a 3 místo .


Druhý den – 21.8. byl pro nás opravdu černý :-)

Na štěňata během dopoledne dolehla v parném horku únava a vystavovat se opravdu nechtěla ( za sebe musím říci, že jsem udělala chybu, že jsme po sobotě nejeli domů, věděli jsme že bude zase horko a tak jsem mohla toto předpokládat…ale stalo se. Měli toho dost dospělí psi i lidi natož štěňata ). Navíc u štěňat pan rozhodčí ( sám ) prohlížel zuby stejně jako u dospělých důkladně z předu i z boku ihned po nástupu do kruhu. A tak si odnesla pouze nadějnou s excelentním posudkem exteriéru, ale nechuť se vystavovat a předvádět zuby je stála známku.

Zde musím říci, oceňuji velice přístup p. rozhodčího Němce, který štěňatům v sobotu zkontroloval skus a když jsem mu chtěla důkladně ukazovat zuby, tak řekl to nechte…to není podstata ve vystavování u třídy štěňat…je třeba to trénovat. Škoda, že takový přístup ve štěňatech nemají všichni rozhodčí, protože si tímto odnáší štěňata špatnou zkušenost z kruhu a to opravdu není dobře.

Ale nevadí :-)) …jdeme dál a věříme, že již v sobotu budou naše štěňata zase ve správné kondici jim vlastní !!!! Cestují metrem, městskou dopravou a nemají problém, ke všem lidem jsou velice přátelští a bezprostřední , tak jen doufáme , že na nedělní zkušenost s panem francouzkým rozhodčím rychle zapomenou !!!!!

Aida si odnesla v neděli známku velmi dobrá. Zatím ji po mateřství provází smůla, ale věříme, že se to zlomí :-)).

19. 08. 2011 AMIA + ARIS DI ASSONANZA (5 měsíců )

trénuje na výstavy a už ji to jde moc pěkně, nádherně běhá :-)


dalmatin-aida
.


NAŠE GALERIE ŠTĚŇAT VE VĚKU 5 MĚSÍCŮ JE JIŽ KOMPLETNÍ VČETNĚ NAŠEHO " KRÁLE ARÍSKA " :-)

dalmatin-aida( KOUKNĚTE ZDE – klik )

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

13. 08. 2011 KRAJSKÁ VÝSTAVA KLADNO (CZ) - klikdalmatin-aida

VIDEO PSI – KRAJŠTÍ VÍTĚZOVÉ UVNITŘ ( KLIK NA NADPIS)

rozhodčí mezinárodní ( plemeno ) – Josef NĚMEC (Cz)

rozhodčí (soutěž o nejlepší štěně ) – RNDr. Jaroslava OVESNÁ, CSc. (Cz)dalmatin-aidaARGO DI ASSONANZA
( Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida )

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY !!!!
(VN 1, VÍTĚZ TŘÍDY)


 


Tuto krajskou výstavu jsme hlásili pouze z důvodu, že v propozicích byla soutěž o nejlepší štěně a také proto, že jsme se domluvili se skvělou partou lidí, že si výstavu řádně užijeme :-))

A jaké to tedy bylo ?

Těžko najít slova, která by vystihovala atmosféru…Snad jedinečný neopakovatelný den s mnoha silnými emočními zážitky.

Dalmatiny posuzoval pan rozhodčí Němec a jeho posuzování bylo opravdu na vysoké úrovni.

Pro naše štěňata to byla druhá výstava u druhého rozhodčího..... A jak se tedy líbila ?

Jedním slovem MOC !!!

Z pejsků si pana rozhodčího získal ihned náš Argo ( Archie ), který si proti Boleslavi vyměnil pozice s bráškou Atim. Oba si odnesli opravdu excelentní posudky, kde byla zdůrazněna jejich výborná perspektiva do budoucna.

dalmatin-aidaARGO DI ASSONANZA ( male baby )


NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY !!
(VELMI NADĚJNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY )


dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida
.


dalmatin-aidaATILLIO DI ASSONANZA ( male baby )

VELMI NADĚJNÝ 2dalmatin-aida
.dalmatin-aidaARGIA DI ASSONANZA ( female baby )

VELMI NADĚJNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY !!


dalmatin-aida

Naše Argi chytla pana rozhodčího Němce opravdu za srdíčko stejně jako v Ml. Boleslavi rozhodčí p. Ubrovou ( výborným předvedením, výbornou kostrou s pevnými zády a moc se mu líbily i její puntíky a lakovaný pigment ).

Do soutěže měla jít společně s Argem. Původní organizace byla, že se vybere nejlepší štěně pes ze všech ras, poté nejlepší štěně fena ze všech ras a v samotném závěru se z těchto 2 jedinců vybere NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ KRAJSKÉ VÝSTAVY.

Ale malá organizační chybička........

Nastupují štěňata …já s Argem v domnění, že jdou pouze štěňata psi . Argo se skvělě prezentuje, žádný stres, ocásek mrská ze strany na stranu a MY VYHRÁVÁME !!!! SKVĚLE ARCHIE !!!

Tak a rychle koukám po Argi v domnění, že bude výběr nejlepší feny – štěně. A ejhle :-((. Od organizátorů zjištuji, že měla jít obě pohlaví společně, takže naše Argi touto chybičkou v soutěži nebyla, přestože tam měla být.

Ale žádný problém :-) VYHRÁL PŘECI NÁŠ " GENTLEMAN – MALÝ OLIVEREK " ARCHIE ( ARGO ) a my jsme na něho moc pyšní. Argi určitě ještě bude mít příležitost ukázat své kvality !!


dalmatin-aida ICH. DOLCE VITA´S AIDA ( tř. vítězů )


VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY , KRAJSKÝ VÍTĚZ !!


Aida se předvedla naprosto suverénně jak v postoji tak pohybu a odnesla si titul KRAJSKÝ VÍTĚZ. V odpolední soutěži už nebodovala, ale v kruhu bylo tolik fenek, že to bylo opravdu jen o velkém štěstí. K nám p. rozhodčí ani nedošla. Ale to není podstatné…na této výstavě jsme byli pouze a pouze kvůli štěňatům a ta opět potvrdila své kvality a Archie splnil náš tajný sen !! :-))


NAŠE CH.S. ZÍSKALA TITUL " NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY " !!!! CO SI PŘÁT VÍCE ! :-)


Velkým zážitkem pro nás byla prezentace Ferdíka, který také získal titul Krajský vítěz a je se svoji paničkou opravdu sehraný tým. MOC MOC GRATULUJEME !!

Gratulujeme i Enýšce k titulu Veterán šampion a Amoškovi ( barzoj ) k titulu KV a štastným majitelkám st. a ml. Z. Hejtíkové :-)
MOC MOC GRATULUJEME !!!!!

07. 08. 2011 ARGIA, ARGO, ATILLIO, AMIA, ARIANNE + ANDINO DI ASSONANZA ( ve věku 5 měsíců )dalmatin-aidaČAS BĚŽÍ VELMI RYCHLE A NAŠIM ŠTĚŇÁTKŮM BUDE JIŽ ZA 2 DNY PŘESNĚ 5 MĚSÍCŮ.

VYVÍJÍ SE OPRAVDU SKVĚLE, JSOU VELMI TEMPERAMENTNÍ A KAŽDÉ ŠTĚNÁTKO JE JIŽ NYNÍ " OSOBNOST ". JSME NA NĚ OPRAVDU MOC MOC HRDÍ !!!!

Postupně se budeme snažit doplnit postojové fotečky i dalších sourozenců, zatím aspoň první 3 .

Naše " PREZIDENTKA ARGI " ( všechno ví všechno zná ),

náš " GENTLEMAN ARGO " zvaný Archie ( který zatím jde velmi do podoby svého tatínka – má přezdívku " Oliverek" ) a

náš " TYGŘÍK ATI " ( který si každého hned podmaní a získá ).


a přidáváme další fotečky :-)

naše AMIA zvaná MIA… " ANDĚL S D´ÁBLEM V TĚLE " :-) .. od narození nejaktivnější, chvíli nepostojí, velice učenlivá, která v 5 měsících již zvládá odložení !!!


naše ARIANNE zvaná ALINA
( zatím přinášíme jen její portréty..komentář opravdu není třeba..na její postojové fotečky čekáme…)

ALINKA nemá čas stát, neustále běhá se svými 4-nohými kamarády koňmi a že jich má !!:-) Brzy se s ní uvidíme.


naše " ANGLICKÉ PRINCÁTKO ANDY "A TO JEŠTĚ NENÍ NAŠE RODINKA KOMPLETNÍ :-) .

ČEKÁME UŽ JEN NA FOTEČKY ARÍSKA. VŠICHNI MAJITELÉ NAŠICH ŠTĚŇÁTEK JSOU S NÁMI V ÚZKÉM KONTAKTU A MY JIM ZA TO MOC MOC DĚKUJEME !!


dalmatin-aida( FOTKY DETAIL – klik zde)


dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

27. 07. 2011 ATILLIO A ARGO VE VĚKU 4,5 MĚSÍCE. dalmatin-aida


nové fotky ATILLIA a ARGA ve věku 41/2 měsíce a také jejich OBJEKTIVNÍ POSTOJOVÉ FOTKY !ATILLIO a ARGO DI ASSONANZA
( NOVÉ FOTKY ve věku 4,5 měsíců – klik zde)
dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

24. 07. 2011 AMIA DI ASSONANZA ( ve věku 4,5 měsíce ) - dovolená s její rodinou :-)Páníčkové naší " ČOKOLÁDOVÉ PRINCEZNY " AMII nám poslali fotečky, jak trávila Mia svoji první dovolenou se svými krásnými kamarádkami vipetkami.

Na konci dovolené byly krásné vipetky z Mii pološílené :-DDD a my se tomu vůbec nedivíme...... Děkujeme moc za fotky .

AMIA DI ASSONANZA ( NOVÉ FOTKY ve věku 4,5 měsíce – klik zde)

 dalmatin-aida

19. 07. 2011 ARIS Di ASSONANZA ( ve věku 4 měsíce ) v Německu !!Dnes nám přišly nové fotky našeho " KRÁLE " ARÍSKA , které nám pravidelně posílá jeho panička Dana z Německa. Moc ji za to děkujeme !!

Podívejte se sami do jaké KRÁSY NÁM ARÍSEK ROSTE. Myslím, že další komentář není třeba :-)

GALERIE ARISE – KLIK ZDE

dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

17. 07. 2011 CAC Mladá Boleslav - klikVIDEA již UVNITŘ – KLIK NA NADPIS


dalmatin-aidadalmatin-aidaCAC MLADA BOLESLAV – 16.7.2011


ASSONANZA DALMATÍNCI ABSOLVOVALI SVOJI VÝSTAVNÍ PREMIÉRU VE VĚKU 4 MĚSÍCE A JAK JI ZVLÁDLI ?

NAPROSTO SKVĚLE !

NEJENŽE JIM NEDĚLAL NAPROSTO ŽÁDNÝ PROBLÉM VÝSTAVNÍ RUCH S TOLIKA LIDIČKAMI A PEJSKAMI, ALE NAPROSTO SUVERÉNNĚ ZVLÁDLI I SVÉ VYSTOUPENÍ V KRUHU.

Velkým milým překvapením byla p. rozhodčí Ubrová, která byla z našich prcků opravdu naprosto unešená. Všechna štěňátka si odnesla nejvyšší ocenění známu velmi nadějná a při vystavovaní Aidy znovu neopomněla podotknout… " Tak tobě se ta štěňátka opravdu velmi povedla…"

Současně vyzdvihla jak Aida skvěle vypadá již 4 měsíce po porodu 8 štěňátek. Aida si odnesla krásný posudek se známkou výborná 2 a pouze její ještě trochu povolenější bříško po štěňatech bylo jejím handicapem ve třídě šampiomů :-).

Vezměme to ale po pořádku.

dalmatin-aidaTřída štěňat (pejsci)

Již při nástupu do kruhu našich 3 Angličánků :-) paní rozhodčí jednoznačně okouzlil náš

" TYGŘÍK " ATILLIO, KTERÝ SVOJI TŘÍDU VYHRÁL !!


ATILLIO DI ASSONANZA VELMI NADĚJNÝ 1, GRATULUJEME PYŠNÉMU MAJITELI :-)

dalmatin-aida
.


dalmatin-aidaANDY se umístil druhý se známkou také velmi nadějný s krásným posudkem.
ANDINO DI ASSONANZA VELMI NADĚJNÝ 2 ! , GRATULUJEME LUCY :-)dalmatin-aidaARCHIE NÁŠ " GENTLEMAN " pro tentokráte přenechal přední pozice bráškům a těšil se společně se mnou ze třetího místa se známkou velmi nadějný s výborným posudkem.


(Archie skvěle stál i běhal, ale trochu nám nešly zuby, tak příště.....po­trénujem :-). Mysleli jsme totiž, že ve štěňatech se zuby ještě odpustí, tak nás to trochu zaskočilo)

ARGO DI ASSONANZA VELMI NADĚJNÝ 3 !, GRATULUJEME :-)


Kluci zvládli svoje vystoupení excelentně, paní rozhodčí vyzdvihla i jejich výborný pohyb .

dalmatin-aida
.dalmatin-aidaTřída štěňat (fenky)

Naše Argi chytla paní rozhodčí také za srdíčko :-)

Líbila se jí moc její hlava a kostra s výborným úhlením a výborným pohybem a rozsahem kroku. V posudku zdůraznila, že je velmi učenlivá .

ARGIA DI ASSONANZA VELMI NADĚJNÁ 1 !!

dalmatin-aida

dalmatin-aida
.


A CO ŘÍCI ZÁVĚREM ?


STRÁVILI JSME NÁDHERNÝ DEN V OBLOŽENÍ NAŠICH DALMATINKŮ A NAŠICH LIDIČEK !!
NA PRVNÍ VÝSTAVĚ NAŠICH ŠTĚŃÁTEK NEMOHLI CHYBĚT ANI MOJI RODIČE ( CHŮVA NAŠICH ŠTĚŃÁTEK MOJE MAMINKA, KTEROU VŠECHNA ŠTĚŇATA IHNED NADŠENĚ VÍTALA ) A DCERA !Působili jsme zřejmě velmi kompaktně, protože za námi chodili lidé a ptali se, jak se jmenuje naše chovatelská stanice a zajímali se, kdy plánujeme další štěňata a nešetřili chválou našich štěňat:-)) Udělalo nám to velikáááááánskou radost !!! DĚKUJEME !!! 

19. 06. 2011 AIDA a ARGI, ATI a ARCHIE - trénink a zábava - KLIK ZDE !!VIDEA UVNITŘTakže skončily nám mateřské povinnosti a naše štěnda se již pilně připravují na výstavy.

Také mamina Aida již začíná být zase v super kondici, bříško se již krásně zatáhlo, přesrstila a už zvládá opět své trasy u kola :-D.

Takže se těšíme opět do výstavního kruhu, pár výstav v Čechách a pak hurá ven, kam můžem s mrňaty až od 6 měsíců – začíná se v dorostu.

 

13. 06. 2011 ZAČÍNÁME S VÝSTAVNÍM VÝCVIKEM. ( KLIK)

VIDEA Z HODINY VÝSTAVNÍHO VÝCVIKU POD VEDENÍM PETRY KREJČOVÉ ZE DNE 9.6.2011

VIDEA UVNITŘ – KLIK NA NADPIS

08. 06. 2011 SETKÁNI ASSONANZA DALMATÍNKŮ VE VĚKU 3 MĚSÍCE.


Tento den proběhlo další setkání našich dalmatinků. Přišel Atillio, Argo, Mia, naše malá Argia s maminou Aidou. A nemohl chybět ani Ferdík s paničkou. Nakonec nemohl dorazit Andy se svoji smečkou ani vipetky. Tak příště :-)

Bylo to úžasné odpoledne. Takže jsme povídali a povídali a naše puntíkatá smečka řádila a řádila. Občas se k nám na chvílu připojili i cizí pejsci a tak skotačení nebralo konce.

Moc jsme se těšili na naši Miu, která opět předvedla, že je nejpodnikavější a nejaktivnější a roste opravdu do krásy. Nejvíce řádila s Ferdíkem, který přišel se svoji paničkou, která všechna naše štěňata pěkně pomuchlovala a pomazlila v náručí. Ferdík asi malilinko žárlil. No aby ne !!!

Děkujeme moc manželům Šlapalovým, kteří Miu do Prahy přivezli a umožnili nám toto nádherné setkání.

Čas utíkal neuvěřitelně rychle, kromě Mii začínali být všichni prckové unavení a tak přišel čas loučení.

Děkujeme moc všem za krásně strávené odpoledne a těšíme se na příště.


ASSONANZA SETKÁNÍ ( VE VĚKU 3 MĚSÍCE ) – ZDE – KLIK


dalmatin-aida

 dalmatin-aida

30. 05. 2011 První společné setkání rodinky po odchodu do domovů.

dalmatin-aidaARGO a ATILLIO v novém domově ( 10 týdnů )

 V sobotu jsme strávili nádherné odpoledne, kdy se uskutečnilo první znovusetkání alespoň části naší velké rodinky – za mamkou a Argií přišli do Prokopského údolí bráškové ATI zvaný "TYGŘÍK " pro svůj PLAVNÝ KROK a ŠELMÍ OČI :-) a ARGO zvaný ARCHIE, náš MALÝ GENTLEMAN :-).

Celá parta do sebe ihned skvěle zapadla a od počátku naši malí včele s mámou budili rozruch okolí :-). Snad neprošel nikdo bez zastavení a chvály naší smečky. Ihned bysme naše děti znovu prodali :-D.
Několikrát jsme znovu a znovu čelili zájmu lidiček, kteří by štěňátko ihned od nás koupili. To by se asi páníček Atiho a Archieho divil :-).

Celé odpoledne se zkoumalo, lítalo, seznamovalo s pejskama jiných ras a musím říci, že naši puntici se opravdu nebojí…Bylo úpně jedno jaké plemeno se na ně přišlo podívat…velcí, malí …naši byli pořád stejně drzí a nebojácní.

Těšíme se na další zopakování . Příští týden již naši puntíci nastupují nejen do školky ale začnou se už seznamovat i s výstavním kruhem :-), kde uvidíme mnoho našich přátel. Už se moooc těšíme.

GALERIE  – ZDE – KLIK

zleva ARCHIE, ATI, ARGIA, AIDA
 dalmatin-aida

22. 05. 2011 .VŠECHNA NAŠE ŠTĚŃÁTKA MAJÍ JIŽ SVÉ DOMOVY !!! " A LITTER" ASSONANZA – JE VRH BEZ PLOTEN, OBOUSTRANNĚ SLYŠÍCÍ A VŠICHNI MAJÍ STANDARTNÍ OČIČKA !!

dalmatin-aida AMIA v novém úžasném domově ve Třešti  – nové fotky (klik zde)

dalmatin-aidaAIDA SE SVÝMI DĚTMI :-) ARGIA a ANDY (klik zde)

dalmatin-aida ARGO a ATILLIO v novém domově – nové fotky( klik zde)
ARGIA DI ASSONANZA zůstává doma !!! (klik zde)

ANDINO DI ASSONANZA (klik zde)

AMIA odjela do nového domova do Třešti (klik zde)

ARIS odjel dnes do nového domova do Německa (klik zde)

ALINA (Arianne) 1. den ve svém novém domově !! (klik zde)

ARIANNA zítra odjíždí do nového domova do RAKOUSKA (klik zde)

ARGO a ATILLIO odešli (7.5.) do nového domova (klik zde)

KONTROLA VRHU + VIDEO – ŠTĚŇATA 7.týden (klik zde)

FOTKY – ŠTĚŇATA 6,5 t. (klik zde)

VIDEO – ŠTĚŇATA 6,5 t. (klik zde)


dalmatin-aida
.
YOUTUBE ch.s. ASSONANZA (klik)
.

dalmatin-aida
 .
9.3. se Aidě a Oliverovi ( Eng.Ch. SOPHTSPOT SUGAR DADDY AT DVOJICA) narodilo 8 krásných štěňátek, 5 chlapečků a 3 holčičky, všichni se mají čile k světu, není žádná plotna.Jsme neuvěřitelně šťastni. Naše velké poděkování patří chovatelce Zuzaně Hejtíkové, díky jejím zkušenostem a neuvěřitelné praxi porod proběhl bez komplikací . DĚKUJEME !!!


dalmatin-aida ( KLIK ZDE )

dalmatin-aida

26. 01. 2011 . AIDA byla NAKRYTA ve SKOTSKU ( 6.- 9.1. 2011 ) černě tečkovaným psem ENG.CH. SOPHTSPOT SUGAR DADDY AT DVOJICA !!! BLÍŽE SEKCE ŠTĚŇATA. 


dalmatin-aida

dalmatin-aida

dalmatin-aida

KRYTÍ VE SKOTSKU – DEN PO DNI (klik)dalmatin-aida (klik) – KRYTÍ VE SKOTSKU
 

23. 01. 2011 VZPOMÍNÁME !


dalmatin-aida


AIDA VĚČNÉ SLUNCE,
(*7.11.1995 – +24.1.2008)JSI STÁLE V NAŠICH SRDCÍCH,

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME !

dalmatin-aida

 dalmatin-aida

21. 01. 2011 RELAX :-)) - KLIKdalmatin-aida

17. 01. 2011 MŮJ NOVÝ PELÍŠEKdalmatin-aida

13. 01. 2011 Aida slaví 3.narozeniny (klik)

Děkuju vám všem moc za krásná přání a nádherné obrázky ( Facebook ).
Jsem moc ráda, že mám tolik přátel z celého světa !
Všem vám moc a moc děkuji a těším se na celý nový rok s vámi !!
 dalmatin-aida

Archiv aktualit: 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012

SOUTĚŽE

24.7. - .


dalmatin-aida


CELÁ KAUZA JE Z NAŠÍ STRANY ŘEŠENA DÁLE Z DŮVODU NEOPRÁVNĚNÉHO POŠKOZOVÁNÍ DOBRÉHO JMÉNA NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE ČLENY VÝBORU DK ČR ALE I OSTATNÍMI ČLENY I NEČLENY DK ČR, KTERÉ TRVALO MĚSÍCE PŘED ROZHODNUTÍM ČMKU ( COŽ MÁME PODROBNĚ DOLOŽENO ) A BUDEME VÁS BRZY INFORMOVAT !PŘEDSEDNICTVO ČMKU ROZHODLO V NÁŠ PROSPĚCH !! KLIK ZDE
dalmatin-aida
.


CO SE MŮŽE STÁT, KDYŽ NAPÍŠETE NEBO ŘEKNETE SVŮJ NÁZOR.........klik zdeABSURDNÍ KROKY VÝBORU DK ČR PROTI NAŠÍ CHOVNÉ FENĚ AIDĚ – KLIK ZDE
 
   Více zde.

13.3. - TOP 20 GERMANY 2012


Německá vlajka | Vlajky.org

dalmatin-aidaOFICIÁLNÍ VÝSLEDKY GERMANY TOP 20 KLIK ZDE – a na listině KLIK NA PDF !!!A T I L L I O


GERMANY TOP 20 2012


VICE-JUNIOR WINNERA

CH. S. ASSONANZA


GERMANY TOP 20 2012


15. místo !!!!!
 
   Více zde.

21.12. - TOP DALMATIN ČESKÝCH VÝSTAV 2012 VÍCE UVNITŘ KLIK NA NADPIS


Vlajka České republiky | Vlajky.org


dalmatin-aidaTOP 20 DALMATINŮ ČESKÝCH VÝSTAV ROKU 2012 ( ZATÍM NEOFICIÁLNĚ ) KLIK ZDEA T I L L I O
NEJLEPŠÍ DALMATIN ČESKÝCH VÝSTAV r. 2012 !!


a po dnešní bodové korekci i
VÍTĚZ VŠECH KATEGORIÍ, KDE STARTOVAL TEDY :

1/KATEGORIE JUNIORŮ !!

2/ KATEGORIE DOSPĚLÝCH JEDINCŮ !!

(PSI + FENY DOHROMADY !!)


ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ NENÍ TŘEBA :-D

(na každou kategorii k vítězství mu stačila jen polovina výstavní sezony :-D do května 2012 v mladých, od června v dospělých)


dalmatin-aida.

dalmatin-aida
 .   Více zde.

15.12. - CHOVNÍ PSI , KRYCÍ PSI připravujeme novědalmatin-aida

NAŠI KRYCÍ PSI !!


- vynikající anglická linie, výstavně velice úspěšní !!- jsou z VRHU:

1) BEZ PLOTEN

2) BEZ MODRÉHO OKA

3) BEZ HLUCHOTY, VŠICHNI BAER +/+ !!!!!

4) PLNOCHRUPÍ !!!

5) VYNIKAJÍCÍ PIGMENT + TMAVÉ OKO.


CHAMPION ARGO DI ASSONANZACHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ

dalmatin-aida

DKK A (0/0 ) DKL 0/0 !!! ( ve věku 20 měsíců !! )

LEMON FREE


VÍCE ZDE klik


GALERIE klik zde ( foto Jakub Antoš )


dalmatin-aida

.CHAMPION ATILLIO DI ASSONANZA


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ
dalmatin-aida

DKK A (0/0 ) DKL 0/0 !!! ( ve věku 20 měsíců !! )

LEMON FREEVÍCE ZDE klikGALERIE klik zde ( foto Jakub Antoš )

dalmatin-aida


dalmatin-aida
.

ARIS DI ASSONANZA ( žije v Německu )


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ


VÍCE ZDE klikdalmatin-aida

.

CHAMPION ANDINO DI ASSONANZA


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ


VÍCE ZDE klik
dalmatin-aida


.

dalmatin-aida
 .   Více zde.

07.7. - CAC KLATOVY 30.6.2012

dalmatin-aidadalmatin-aida


dalmatin-aida
.   Více zde.

© AIDA DOLCE - Design by MACDESIGN STUDIO!