ďż˝esky  |  English

COURSING

09.5. Kralupy nad Vltavou - nominační závod na ME.

V rámci této akce Aida dnes splnila 1.licenční společný běh pro udělení coursingové licence.
Běžela výborně !!
Na 2.běh, který byl až v 16 hod. , jsme nemohli čekat, protože jsme měli před sebou dlouhou cestu na CACIB do Saarbruckenu :-) až k francouzským hranicím !

Strávili jsme perfektní den s Evou Dragovič a její smečkou a s Markem a jeho smečkou, kterému také moc děkujeme za fotky z licenčního běhu.

Odkazy:
http://www.coursingcz.info/
http://www.mscoursing.com/
http://www.coursingbrno.cz/

dalmatin-aida
http://www.dalmi-aida.cz/…dalmatin.php?…

 

dalmatin-aida

Aidě stačil ke zkoušce pouze jeden absolvovaný trénink v Offenburgu v rámci CACIBu a na podruhé již běžela na ostro o získání licence a bez problémů splnila první licenční společný běh . Zbývá ještě splnit jeden sólo běh a jeden společný.
Po dnešku by to neměl být žádný problém. Jsme na ni opravdu moc pyšní !!

dalmatin-aida

Zpět na hlavní stránku.

CACIB OFFENBURG 2009 MOTHER AND DAUGHTER ATI and ARCHIE DI ASSONANZA (less than 4 months old ) ATILLIO and ARGO ( 13 months old ) SILKEBORG  (Denmark) where we stayed Aida - Summer  2009 CACIB Szczecin 6/09 - EXCELLENT 1, CWC !! SATU MARE (RO) - 4/2010 Aida, Lotty, Maja and Orry in Prague (15.-18.7.2010) CACIB C. BUDEJOVICE ( CZ ) 3/12 - ARGIA Exc. 1, CAJC !!

© AIDA DOLCE - Design by MACDESIGN STUDIO!