ďż˝esky  |  English

NOVINKY

22.8. CACIB + CAC BREMEN (D) - 4.-5.8.2012 - KLIK ZDE dalmatin-aida článek dokončen, nová část onačena new – KLIK NA NADPIS

 
ATILLIO znovu EXCELOVAL v NĚMECKU, CACIB BREMEN- V 1, JCAC VDH/ JCAC CLUB DDC ( v soutěži o BOJ bohužel v kruhu při běhu uklouzl a tak jen dokulhal…), druhý den si ale vše vynahradil nejen že získal další JCAC VDH/ JCAC CLUB DDC, ale tentokráte získal i BEST OF JUNIOR (11/12 ), ALE TÍM TO ZDALEKA NEKONČILO :-) ATILLIO a Triple X vom Teutoburger Wald byli vybráni ze všech nastoupených o BOB a ATI tedy bojoval až do úplného finiše a BOB MU UTEKL OPRAVDU O KOUSÍČEK, vše uvidíte na videu :-) Na soutěže jsme bohužel nečekali, čekala nás dlouhá cesta domů …BYLA TO DALŠÍ JEHO FANTASTICKÁ PREZENTACE V NĚMECKU !!! 

VELKA GRATULACE TOMÁŠOVI !!! TYGŘÍKU SKVĚLE !!! :-))

A TADY JE NAŠE ARGI V BREMEN V KRUHU, NO ŘEKNĚTE NENÍ NÁDHERNÁ ??? ČERNOOČKA NAŠE !!

dalmatin-aida
.


A TADY NÁŠ " TYGŘÍK ATI " v BREMEN :-)
 dalmatin-aida

VIDEO BOJ:
ATILLIO DI ASSONANZA
BEST OF JUNIORS
female - Somora s Endless Universe - V1/1EXC, JCAC VDH+Club

BOB:

in the closing stages of the BOB contest - Atillio and Triple X vom Teutoburger Wald are running for the title, many congrats to Triple X vom Teutoburger Wald - BOB !!


.


Hlavním důvodem výletu do Bremen bylo naše setkání se Sabinou ch.s. Dolce Vitas a Lotty a dále se Sandrou a její maminkou ch.s. Picolino.

Prožili jsme naprosto báječný víkend, zažili jsme mnoho legrace, viděli se s mnoha dalšími přáteli a mimo jiné jsme byli i výstavně úspěšní.

Takže začneme :-) tentokráte musíme opravdu stručně, protože už zítra opět odjíždíme :-)

CACIB BREMEN 4.8. 2012

rozhodčí: Hans Müller (CH) - prezident FCI


VÝSLEDKY ZDE klik
.


dalmatin-aidaATILLIO DI ASSONANZA
třída mladých (3/3 )

V 1, JCAC VDH/ JCAC CLUB DDC

Atillio se znovu vrátil do mladých, aby se pokusil o tomto víkendu co nejvíce se přiblížit k získání titulu Německý junior šampion VDH a klubový junior šampion. První den to Ati zvládá v kruhu opět skvěle, jediná smůla byla, že při běhu o BOJ uklouzl a začal kulhat, takže boj skončil sotva začal :-(..... Měla jsem hlavně strach, aby byl fit do druhého dne !

dalmatin-aida
.


ARGIA DI ASSONANZA
třída mladých (7/8 )
velmi dobrá

Naše Argi se snažila a za to ji musím moc pochválit ! Zkoušíme tedˇtrochu novou prezentaci, ale zatím to asi není to pravé ořechové.

dalmatin-aida
.


dalmatin-aidaDOLCE VITA´S AIDA
třída šampionů (3/3)
V 2, res. CAC VDH/ res. CAC CLUB DDCZato naše Aida , ta si vedla skvěle, vyběhala si krásné druhé místo , kdy za sebou nechala holandskou multi ch. Handsome Friends Adamas Koh I Noor . Byli jsme na ni opravdu moc pyšní, protože třída byla opravdu skvěle obsazená, vyhrála Hakiba’s Daima - Europasiegerin 2012. Velkou radost s námi sdílela i chovatelka Aidy Sabina.

dalmatin-aida
.

Po úspěšném prvním dnu, jsme odpoledne věnovali procházce v krásném parku společně se Sabinou a Loty. Fotečky z procházky přineseme.

Jeden zážitek za všechny.

Atillio najednou přeskočil 2 m široký vodní příkop, a ocitl se na druhém břehu a ještě za ohrazením u pasoucích se kraviček :-), které se mu asi moc líbily a tak se na ně chtěl podívat zblízka.

Hystericky na něho křičím , atˇse vrátí, přes příkop k němu nemůžem :-( . Po chvíli se otáčí l a vrací se k nám ( dělí nás ale voda ) , ale najednou se i jemu zdá druhý břeh k nám příliš daleko. Tak kouká kouká a po chvíli skáče, no a samozřejmě končí v hluboké vodě, ze které se nedá vyjít, protože je to strmá hluboká zedˇ. Takže nezbývá nic jiného než ho postupně vytahovat :-)) Nakonec se vše podařilo a myslím, že byl sám rád, že se dostal zpátky :-)CAC BREMEN : 5.8.2012 - judge M. Uroševič ( SER )

Kdo zná tohoto p. rozhodčího ví, že neodpustí sebemenší chybičku a posuzování je vždy velmi přísné. Níže je odkaz na výsledky,které toto jen potvrdí.


VÝSLEDKY ZDE klik


Z 60 přihlášených dalmatinů zadal 21x VD, 2x D, 1x bez ocenění.

Ve třídě mladých - psi získal výbornou jen Atillio, ve fenách z 8 fen jen 3x výborná. Nejlepší mladá fena ze soboty, která získala i BOJ v sobotu , v neděli také VD. Naopak fena z mezitřídy ze soboty s VD v neděli tuto třídu vyhrála. Tak asi tak byly pestré výsledky o víkendu v Bremen.


dalmatin-aidaATILLIO DI ASSONANZA
třída mladých (3/3 )

V 1, JCAC VDH/ JCAC CLUB DDC , BEST OF JUNIORS !!

Atillio byl jediný z mladých psů,který obstál před p. rozhodčím s výbornou.

Jugendklasse/Jeune/Youth Class

15 - Asim von der Münstereifeler Höhe - SG2/2TB/2VG
16 - Attilio di Assonanza - V1/1EXC, JCAC VDH+Club, Bester Junghund
17 - Sir Dutch Dream of The Three Turnip’s - SG3/3TB/3VG
.

Jak je vidět i níže na videu, Atillio ho opravdu velice oslovil svoji elegantností. Výběr BEST of JUNIORS proběhl velice rychle a bez dlouhého rozhodování ho získal zcela jednoznačně Ati. Sama jsem byla tou rychlostí až zaskočena, proto jsem se ještě utvrzovala dotazem, že je to opravdu tak :-))

Získáním těchto 2 titulů během víkendu se Ati výrazně přiblížil k získání 2 dalších junior šampionátů : Německý JCh VDH a německý klubový JCh DDC. Uvidíme, jestli Ati zvládne ještě i tento poslední krůček ???


dalmatin-aida
.

dalmatin-aida


ARGIA DI ASSONANZA
třída mladých (8/8 )
velmi dobrá

Pouze 3 první feny obdržely výbornou, všechny ostaní VD včetně vítězky z prvního dne.

U pana Uroševiče je známkování vždy velmi přísné ale spravedlivé a nekompromisní pro všechny a o tom to je !! Neodpustí chybění zubů, okamžitě penalizuje, naposledy tak penalizoval světového vítěze roku 2010 na výstavě v Bratislavě z důvodu neúplného chrupu. Ale jak asi všichni dobře víte do Německa na výstavy mohou pouze plnochrupí !

dalmatin-aida

dalmatin-aida

.dalmatin-aidaDOLCE VITA´S AIDA
třída šampionů (4/4)

VÝBORNÁ 3

Naše Aida nepotřebuje v Německu již nic, ale hlásíme ji proto, protože výstavy opravdu miluje, neustále utíká do kruhu a chce se vystavovat :-)TAK A JDE SE o " BOB " !!!

Na národních výstavách v Německu nastupují o BOB - jedinci z třídy čestné, nejlepší veterán, nejlepší mladý a potom vítězové všech tříd ( mezitřídy, šampionů a otevřené - psi i feny ), to jen na vysvětlení.

Podrobněji můžete vše shlédnout na videu..... Pro nás bylo fantastické , že do úplného finiše byl vybrán Atillio a hnědě tečkovaný dalmatin Triple X vom Teutoburger Wald a tito dva hnědí krasavci běhali spolu o titul nejvyšší !!! BOB nakonec získál krásný Triple X vom Teutoburger Wald a já byla neuvěřitelně pyšná na Atiho, co dokázal v 17 měsících.

No a čekalo nás rozhodnutí, zda čekat na závěrečky ???

Dali jsme ale přednost před možností získat další ocenění v čestném kruhu cestě domů, přestože jsem věděla, že mladé bude dělat E. Deutscher, který už Atillia také posuzoval v Rakousku a Ati se mu velice líbil !! Aida, Argi ale i Ati byli myslím po celém víkendu už i tak dost unaveni a na prvním místě je pro nás vždy komfort našich psů. Snad ještě jednou budu mít tu možnost zůčastnit se soutěže v čestném kruhu v Německu a snad nám to pan rozhodčí Uroševič odpustil, když nás v závěrečkách neviděl :-)

TAK TAK JSME SE ASI MĚLI O VÍKENDU V BREMEN, SKVĚLÁ SETKÁNÍ S NAŠIMI PŘÁTELI, SE SABINOU LUTTER ( CHOVATELKA NAŠEHO SLUNÍČKA AIDY ) A K TOMU VŠEMU JSME BYLI JEŠTĚ VELMI ÚSPĚŠNÍ :-)

Cesta domů nám ubíhala velmi rychle a kolem 19,00 hod jsme už byli v Praze. Na Atiho se už těšil jeho bráška, který je vždy smutný, když s námi nejede !!

Zpět na hlavní stránku.

SOUTĚŽE

24.7. - .


dalmatin-aida


CELÁ KAUZA JE Z NAŠÍ STRANY ŘEŠENA DÁLE Z DŮVODU NEOPRÁVNĚNÉHO POŠKOZOVÁNÍ DOBRÉHO JMÉNA NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE ČLENY VÝBORU DK ČR ALE I OSTATNÍMI ČLENY I NEČLENY DK ČR, KTERÉ TRVALO MĚSÍCE PŘED ROZHODNUTÍM ČMKU ( COŽ MÁME PODROBNĚ DOLOŽENO ) A BUDEME VÁS BRZY INFORMOVAT !PŘEDSEDNICTVO ČMKU ROZHODLO V NÁŠ PROSPĚCH !! KLIK ZDE
dalmatin-aida
.


CO SE MŮŽE STÁT, KDYŽ NAPÍŠETE NEBO ŘEKNETE SVŮJ NÁZOR.........klik zdeABSURDNÍ KROKY VÝBORU DK ČR PROTI NAŠÍ CHOVNÉ FENĚ AIDĚ – KLIK ZDE
 
   Více zde.

13.3. - TOP 20 GERMANY 2012


Německá vlajka | Vlajky.org

dalmatin-aidaOFICIÁLNÍ VÝSLEDKY GERMANY TOP 20 KLIK ZDE – a na listině KLIK NA PDF !!!A T I L L I O


GERMANY TOP 20 2012


VICE-JUNIOR WINNERA

CH. S. ASSONANZA


GERMANY TOP 20 2012


15. místo !!!!!
 
   Více zde.

21.12. - TOP DALMATIN ČESKÝCH VÝSTAV 2012 VÍCE UVNITŘ KLIK NA NADPIS


Vlajka České republiky | Vlajky.org


dalmatin-aidaTOP 20 DALMATINŮ ČESKÝCH VÝSTAV ROKU 2012 ( ZATÍM NEOFICIÁLNĚ ) KLIK ZDEA T I L L I O
NEJLEPŠÍ DALMATIN ČESKÝCH VÝSTAV r. 2012 !!


a po dnešní bodové korekci i
VÍTĚZ VŠECH KATEGORIÍ, KDE STARTOVAL TEDY :

1/KATEGORIE JUNIORŮ !!

2/ KATEGORIE DOSPĚLÝCH JEDINCŮ !!

(PSI + FENY DOHROMADY !!)


ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ NENÍ TŘEBA :-D

(na každou kategorii k vítězství mu stačila jen polovina výstavní sezony :-D do května 2012 v mladých, od června v dospělých)


dalmatin-aida.

dalmatin-aida
 .   Více zde.

15.12. - CHOVNÍ PSI , KRYCÍ PSI připravujeme novědalmatin-aida

NAŠI KRYCÍ PSI !!


- vynikající anglická linie, výstavně velice úspěšní !!- jsou z VRHU:

1) BEZ PLOTEN

2) BEZ MODRÉHO OKA

3) BEZ HLUCHOTY, VŠICHNI BAER +/+ !!!!!

4) PLNOCHRUPÍ !!!

5) VYNIKAJÍCÍ PIGMENT + TMAVÉ OKO.


CHAMPION ARGO DI ASSONANZACHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ

dalmatin-aida

DKK A (0/0 ) DKL 0/0 !!! ( ve věku 20 měsíců !! )

LEMON FREE


VÍCE ZDE klik


GALERIE klik zde ( foto Jakub Antoš )


dalmatin-aida

.CHAMPION ATILLIO DI ASSONANZA


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ
dalmatin-aida

DKK A (0/0 ) DKL 0/0 !!! ( ve věku 20 měsíců !! )

LEMON FREEVÍCE ZDE klikGALERIE klik zde ( foto Jakub Antoš )

dalmatin-aida


dalmatin-aida
.

ARIS DI ASSONANZA ( žije v Německu )


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ


VÍCE ZDE klikdalmatin-aida

.

CHAMPION ANDINO DI ASSONANZA


CHOVNÝ PES
PLNOCHRUPÝ


VÍCE ZDE klik
dalmatin-aida


.

dalmatin-aida
 .   Více zde.

07.7. - CAC KLATOVY 30.6.2012

dalmatin-aidadalmatin-aida


dalmatin-aida
.   Více zde.

ANDY  ( 8 months old ) in his new home :-) CACIB NITRA 6/10- AIDA Exc. 1, CAC, CACIB, BOB !! ARGO DI ASSONANZA ( less than 12 months old ) AIDA and ARGIA - CHRISTMAS 2011 ! bremen ARIS DI ASSONANZA in Germany ( 12 months old ) Andy ( 8 months old ) and his garden :-) CAC LEPZIG - BOB - 3rd place and second most beautiful bitch ! Mother (Aida ) with children ( Argi, Ati, Argo - 6 months old ) Andy ( 8 months old ) and his garden :-)

© AIDA DOLCE - Design by MACDESIGN STUDIO!